Loomaarst 1

  2015 aasta sügisel tegime koos Haapsalu loomakliiniku meeskonnaga mõnusa ühise pildistamise. Pildil olen koos oma kahe koeraga. Segavereline 8 aastane Tedi ja Border Kolli Milo kes oli tol ajal veel poole aastane kutsikas. Fotograaf Tõnis Krikk. Tema töid saate imetleda siit: https://fotorott.wordpress.com/

Loomaarst 4

Loomaarsti töös juhtub sageli olukordi kus peab tekkinud probleemidele leidlikult lähenema. Pildil kiirelt valminud pakkudest ja lauast pink üle mille oli võimalik lammas hiivata. Pügamiseks sel korral käärid, et vabastada haava ümbrus üleliigsest karvast.

Koolisõit

  Pole midagi põnevamat kui näha omaenda kätega ratsastatud hobuse arengut ja võimeid. Pildil minu Eesti tõugu mära Andiitsia kelle ostsin 3 aastasena Saaremaalt otse kasvatajalt. Tänaseks on tal tehtud esimene hooaeg koolisõidu võistlusi. A-skeemides saavutas ta mitu auhinnalist kohta ja Eesti tõugu hobuste karikasarja üldvõidu aastal 2016.

Takistussõit

Koolisõidu kõrvalt eksin aeg ajalt ka takistussõidu radadele. Kuigi nooremana oli see mu peamine huvipunkt, siis tänaseks on takistussõit minu treeningkavas veidi tahaplaanile vajunud. Pildil Luksemburgi soojavereline Latino, aasta 2007 võistlemas 110 cm parkuuri.