Talvised mõnud!Hobused on mind saatnud juba pikema osa minu elust, ning teevad seda kindlasti ka edasi. Lapsepõlves oli perekonnas sageli arutelu selle üle et kas mulle ei võiks hobusetalli boksi üürida, kui ma nagunii terved pikad päevad ja nädalavahetused seal veetsin. Asi sinnamaani kunagi ei jõudnud, ning lõpuks teostasin selle idee hoopis ise: nüüd on mul elamine ja tall ühes, ning tean et minu lemmikud on alati minu läheduses, ning minu valvsa silma all. Kindlasti oli hobustel ka suur roll minu lõplikul elukutse valikul.

Lonkeuuringud ning tõsisemad hobualased terviseprobleemid jätan meeleldi sellele spetsialiseerunud kolleegide lahendada. Abiks võin olla igapäevaste väikemurede ning esmaabi nõudvatel olukordadel. Ka hobuste vaktsiinid, ussirohud ning muud tarvikud on mul alati varutud.

Lisaks hobuste tervisehoiuga tegelen aktiivselt nende treenimise ja kasvatamisega. Lähemat infot selle kohta leiate rubriigist Müügihobused. Tutvuge ka kindlasti hobuteemalise lugemisega kasulike teadmsite lehelt.

Maal on kõigil loomadel ruumi et üheskoos hästi läbi saada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hobuteemalist lugemist:

Laminiit – paksude ponide oht, või?

Hobuste vaktsineerimine – ERL uuendatud nõuded (2015)

Hobuste söötmine, 1. osa – sissejuhatus ja anatoomia

Hobuste söötmine, 2. osa – sööda koostisosad