Kaup

Kliinikus pakume erinevaid söötasid ja hooldustooteid nii suur- kui ka väikeloomadele. Meilt leiate endale taskukohase koera- ja kassitoidu ning saame teile soovi korral tellida just täpselt selle krõbina millega teie lemmik on harjunud maiustama. Esindatud on meil näiteks sellised firmad nagu Specific, Applaws, Arion, Platinum ja Royal Canin.
Erinevatel netilehekülgedel väljatoodud hinnad üldjuhul ei vasta meie kliiniku hindadele, ning sageli on meilt võimalik söötasid parema hinnaga kätte saada.

Lisaks kuivtoitudele, söödalisanditele, hooldustoodetele ja tarvikutele on meil alati ka üks sügavkülmikutäis toortoite. Nii koertele kui kassidele maitseb vahelduseks üks liharikas toidukord imehästi. Kui aga soovite täitsa toortoitmise peale üle minna, siis saame teile abiks olla toidukava koostamisel ja vajalike lisandite valimisel. Toortoitmine ei ole lihtsalt toore liha ette viskamine. See peab olema põhjalikult läbi mõeldud ja tasakaalustatud tegevus kui soovite et teie lemmikul sellest ka tõesti kasu oleks.

Selleks et te jõuaksite endale sobilikul ajal kliinikust läbi astuda, on meil alates selle aasta suvest ka nii nimetatud poepäevad. Iga teisipäev ja neljapäev kell 15.00-19.00 oleme kindlalt teie jaoks olemas, ning saate ilma ette helistamata meie juurde ostlema tulla. Lemmikuga visiidile palun siiski igal juhul eelnevalt registreerida.