Läänemaa Loomade tervise- ja treeningkeskus

 

Nii mõnigi meie klientide seast on täheldanud et sel suvel käis kliiniku vastas usin ehitustöö. Sügise lõpuks peaks siis taassündinud kaunitar ehk mõisatall lõpuks uue mütsi pähe saama ning järgmise aasta sees saame siis loodetavasti ka sisetööd ja fassaadi korrastuse teostatud. Mis aga on kogu selle tsirkuse taga? Kevadest saati oleme päid murdnud, pabereid täitnud, tööd rüganud ja pöidlaid kõvasti pigistanud, ning kõige selle tulemusena saime kohe mitmelt poolt toetust ning abi.

Meie projekt “Läänemaa loomade tervise- ja treeningkeskus” sai rahastust Leader meetmest mis toetab ettevõtluse aktiivsuse suurendamist. Abiks omaosaluse katmisel on lisaks meie tubli Lääne-Nigula vald kust saime ka sel aastal ettevõtlustoetust.

Mis on aga meie projekti eesmärk? Taastatud tallihoones saab olema kokku 4 suurt ruumi, kus saame oma seniseid tegevusi jätkata paremates tingimustes, ning lisaks ka laiendada omalt poolt pakutavaid teenuseid. Jätkame väikest viisi lambakasvatusega ning veel järgmise aasta numbris on soov korraldada esimene ametlik karjakoerte koolitus. Eks ikka selleks et lambakasvatajate ja nende koerte koostöö sujuks ning rõõm tehtud tööst säiliks. Ka hobuste treeningud jäävad jõusse. Kes otsib endale ühte toredat Eesti tõugu hobust, tugeva tervise, hea närvikava ja korraliku baaskoolitusega, see leiab meie juurest kindlasti endale sobiva neljajalgse sõbra. Taastatud tallihoones saab lisaks olema laoruum ja garaaz kus saame suuremas koguses kaupa ladustada ning suurendada teile pakutavat kaubavalikut. Kõige enam aga ootame selgelt neljanda ruumi valmimist, kus saab olema võimalik suurloomade vastuvõtt, erinevad kirurgilised menetlused ja vajadusel ka karantiin.

Põnevad ajad seega jätkuvad ning ehk läheb veelgi põnevamaks. Kust muidu siis see töö tuleb kui ise juurde ei tee 🙂