Müügihobused

Suve jooksul on ponidega taas palju vaeva nähtud ning nüüd on tasapisi aeg kus nad saavad hakata uute kodude poole teele. Müügis on sedapuhku kolm minu selle aasta “õpilast”.

Eesti tõugu hobune Aberg on pommikindel ja koostööaldis kaaslane kes viib oma ratsaniku läbi vee ja tule. Aktiivselt liigub ta edasi ja miski teda väga ei kõiguta. Lisaks sellele on tal tõeliselt avar ja ilus liikumine millega võib julgelt ka koolisõidu poole suunduda.

Eesti tõugu hobune Amiro on alles õpipoisi kingades. Oma araabia veresuse poolest on tal eeldusi ka sportlikemaks harrastusteks. Juba nüüd pakub ta silmarõõmu oma tõeliselt ilusa välimusega, ning igapäevaselt põnevust oma ratsa-alase arenguga.

Ainus daam selles seltskonnas, Eesti sportponi Huckleberry Henna on nagu kaunitar otse pildiraamatust. Oma Connemara isalt on ta saanud ilusad süsimustad nööbikujulised silmad ja pisikese pea. Hennal jagub nii särtsu kui vastupidavust ja tegemist on tõelise pilgupüüdjaga. Temalt ma ootan kindlasti ka sportlikumaid saavutusi.